Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 33 in /home/elkuekdu/domains/kordsalt.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 33 in /home/elkuekdu/domains/kordsalt.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 تهیه سنگ نمک تزئینی و بلورین - نمک سمنان

تهیه سنگ نمک تزئینی و بلورین

سنگ نمک تزئینی و بلورین را که بسیار خالص و درخشان است، می توان از معادن مختلف در کشور تهیه و به صورت طبیعی یا برش خورده استفاده نمود.
کاربرد سنگ نمک به عنوان موادی برای ساخت وسایل تزئینی فقط به دلیل باشکوه بودن آن نیست. هرچند، همین دلیل هم به واسطه بخشیدن جذابیت و زیبایی به منزل ما خالی از لطف نیست؛ اما لازم است بدانیم که سنگ نمک خواص زیادی در یونیزه کنندگی هوا دارد.
علاوه بر این که در اتاق های نمک یوگا نیز به عنوان پوشاننده دیوارها، با تولید آجرهای قالبی یه کار می رود. این امکاکن به استراحتگاه های نمکی مشهور بوده و برای همه قابل استفاده است و کسانی که دچار بیماری های ریوی هستند، امکان تنفس هوای پاک را می یابند.
تهیه انواع سنگ نمک به دلیل ارتباط تنگاتنگ ما با صاحبین معادن با بهترین کیفیت و قیمت امکان پذیر می باشد.


 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس بهزاد بیوتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437535
شماره موبایل: 09364130149
آدرس کانال: businesssalt@

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما