Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/elkuekdu/domains/kordsalt.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/elkuekdu/domains/kordsalt.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 تهیه نمک تبلورمجدد یددار - نمک سمنان

تهیه نمک تبلورمجدد یددار

نمک تبلورمجدد به علت کریستال شدن دانه ها و یددار شدن پس از تصفیه، دارای خلوص بالا بوده و جزو روش های تهیه و تولید برتر می باشد.
نمک تبلورمجدد یددار دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد. این نمک به دور از هر گونه آلودگی محیطی و شیمیایی تولید شده و به علت کریستال شدن مجدد دانه های نمک در آب نمک اشباع، بلورین می گردد.
سنگ نمک و نمک های دریاچه به عنوان ماده اولیه تولید مورد استفاده قرار گرفته و در این راستا، ماده اولیه ای که خلوص بهتری باشد، در اولویت مصرف قرار می گیرد.
این امر با توجه به در نظر گرفتن حداقل لای و ناخالصی ها و امکان چسبیدن آنها به مخازن مهم جلوه می کند؛ زیرا در این روش خالص سازی نمک با نهایت دقت و در چندین مرحله صورت می پذیرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس بهزاد بیوتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437535
شماره موبایل: 09364130149
آدرس کانال: businesssalt@

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما