آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک


آباژور سنگ نمک امروزه توسط متخصصین انرژی درمانی ، برای موارد انرژی درمانی توصیه می شود. بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، نتایج به دست آمده که هاله ها ، حوزه های انرژی پیرامون انسان هستند. و این حوزه ها در اثر فعالیت های روزانه که توسط افراد صورت می گیرد. بار الکتریکی و سایر بارهای مثبت دچار آلودگی شده و برای فرد خستگی ، افسردگی و بیماریهای مختلف ایجاد می نماید. با استفاده از سنگ نمک ، این حوزه ها پاکسازی می شود و آرامش و سلامتی فرد را فراهم می‌ شود.

آباژورها از گذشته تا به امروز علاوه بر ایجاد نور و روشنایی از آنها به عنوان یک عامل برای زیبایی و تزئینات دکوراسیون استفاده می شود. معمولاً آباژور سنگ نمک  به دو صورت قدی پایه دار و انواع رومیزی وجود دارد. تنوع طرح جنس این محصولات بی‌نظیر و وسیع است. ما در این مقاله قصد داریم موضوعات مرتبط با آباژور هایی که به سبک مدرن طراحی شده و خواص درمانی دارند از قبیل: آباژور سنگ نمک چیست ؟ ومزایای کاربردی آباژور نمکی بپردازیم.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک چیست ؟

آباژور سنگ نمک نوعی از انواع آباژور ها است که به صورت مدرن و سنگ نمک طبیعی و ارگانیک ساخته شده است. علاوه بر ایجاد روشنایی خاصیت ها و ویژگی های زیادی دارد. کریستال نمک ماده معدنی است که ساختار اتمی آن الکتریکی است. به دلیل همین خاصیت کریستال نمک قادر است از حالت بلوری به مایع و سالت مایع به شکل بلور در بیاید. به دلیل همین قابلیت تغییرات یونیزاسیون طبیعی سنگ نمک می تواند شارژ الکتریکی تولید کند.  به دلیل همین ویژگی منحصر به فرد سنگ نمک و دیگر ویژگی ها دانشمندان و طراحان از آن در تولید انواع آباژور ها استفاده کردند. استقبال بی‌نظیری هم از آنها شده است.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک با نام آباژور نمکی نیز شناخته شده می شود.  لامپ درون آباژورها زیبایی آن را دو چندان میکند می‌توانند در تمامی مکانها از جمله اتاق خواب ، سالن نشیمن ، دفتر کار و… مورد استفاده قرارگیرند.  درخشش زیبای بلور سنگ نمک جلوه بی نظیری در مکانهای مورد استفاده به ارمغان می آورد.

مزایای کاربردی آباژور نمکی 

  • خاصیت یونیزاسیون بلور سنگ نمک و تصفیه محیط پیرامون

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از پیش افراد از وسایل تکنولوژی  افراد در معرض امواج الکترومغناطیسی از وسایل الکتریکی مثل موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، تلویزیون و… قرار دارند. تحقیقات نشان می دهد یونهای مثبت فرستاده شده از تجهیزات الکتریکی دلیل بسیاری از بیماری ها است. عواملی مانند خستگی  ،افزایش استرس ، کاهش ایمنی بدن کاهش تمرکز را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

تنها راه حل خنثی کردن  این یون های مثبت است. طبیعتاً باید توسط یونهای منفی صورت گیرد. استفاده از آباژورسنگ نمک می‌تواند در این زمینه کمک شایانی به عمل بیاورد. بلور های درخشان مهر که یون های باردار تولید می کنند. بگونه ای اثرات سوء امواج که توسط یون های مثبت  است را از طریق یونیزاسیون که تولید یون منفی است از بین ببرد. و از قابلیت های منحصر به فرد آباژور نمکی محسوب می شود.

  • بهبود و کاهش علائم آسم و آلرژی

افرادی که با بیماری‌های تنفسی درگیر هستند به هنگام عود بیماری خود مجبور به استفاده از انواع اسپری ها برای بهبود وضعیت خود هستند.  جالب است بدانید برخی از اسپری ها با نام اسپری نمک صورتی هیمالیا وجود دارد. که موجب بهبود و کاهش علائم آسم و آلرژی می شود. در واقع ترکیب ساختاری این اسپری ها از جمله خواص سنگ نمک به کار برده شده است.

ما به افرادی که با بیماری‌های زمینه‌ای تنفسی مانند انواع آلرژی ها برونشیت و یا غیره درگیر می باشند ، آباژور  سنگ نمک که از بلور سنگ نمک ساخته شده است را توصیه می کنیم. که در فضای منزل ، محیط کار استفاده کنند که موجب بهبود بیماری آنها می شود.

  • خاصیت انرژی بخش بودن سنگ نمک

آباژور سنگ نمک

از خاصیت های بلور نمک به کار برده شده در آباژور سنگ نمک همانطور که اشاره شد تولید یون های منفی و خنثی کردن یون های مثبت است. این عمل باعث افزایش سطح انرژی در محیط می شود. به همان اندازه که وجود یون های باردار باعث اثرات منفی مانند کاهش انرژی بدن ، خستگی و افزایش استرس می شود. افزایش یون های منفی در محیط باعث ایجاد آرامش ، قوت و انرژی بیشتر بدن  را فراهم می کند.

  •  کیفیت و آرامش خواب شبانه

اکثر افراد به دلیل قرار گرفتن در معرض یونهای مثبت و اثرات منفی آن دچار مشکلاتی از قبیل خواب نامنظم و بی خوابی های شبانه می شوند. چرا که یون های مثبت باعث کاهش سطح اکسیژن مغز می‌شود.آباژور سنگ نمک در فضای اتاق خواب می تواند کمک شایانی در رفع بی خوابی و تنظیم الگوی خواب افراد بکند.  و با خنثی کردن یون های مثبت و هرگونه یون مزاحم کیفیت خواب شما را بهبود ببخشد.

آباژور سنگ نمک

همچنین شما میتوانید برای اطلاع از دیگر محصولات ارگانیک مانند گوی سنگ نمک ماساژ  به مطلب خرید گوی سنگ نمک ماساژ شگفت انگیز در این سایت مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *