Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/elkuekdu/domains/kordsalt.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/elkuekdu/domains/kordsalt.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 شرکت های تولید نمک ایران - نمک سمنان

شرکت های تولید نمک ایران

در کشور ایران ده ها معدن سنگ نمک مرغوب و دریاچه های نمکی وجود دارد که باعث شده شرکتهای تولید متعددی با ارائه انواع محصولات عالی احداث گردند.
این شرکتها عمدتا در مناطق صاحب معدن مانند گرمسار و سمنان وجود دارند و از این حیث، استان سمنان سرآمد مناطق دیگر از نظر تعداد و مرغوبیت سنگ نمک است.
مراکز تولیدی کشور مبادرت به عرضه نمک های خوراکی، دارویی و صنعتی می نمایند و در این راستا، از تجهیزات به روز ایرانی و خارجی استفاده می کنند.
در بازار عرضه بین شرکتهای متعدد رقابت شدیدی وجود دارد تا جایی که در مورد برخی از نمک های صنعتی، قیمت بسیار اندک بوده و همین امر موجب شده بسیاری از تجار کشورهای مختلف خصوصا کشورهای همسایه به خرید نمک ایران مبادرت ورزند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:مدیر فروش: مهندس بهزاد بیوتی
راه های ارتباطی:شماره موبایل: 09120437535شماره موبایل: 09364130149آدرس کانال: businesssalt@

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما