سنگ نمک آبی

قیمت سنگ نمک آبی کریستالی

یکی از بهترین سنگ نمک های شناخته شده که دارای خواص فوق العاده می باشد نمک آبی گرمسار است این نمک بسیار کمیاب و ارزشمند می باشد و به همین خاطر به کشور های دیگر صادر می شود این محصول را می توانید در بسته بندی ۲۵۰ گرمی خریداری کنید. شایان ذکر است که قیمت نمک آبی به خطر این که هم بسیار ارزشمند است و هم کمیاب می باشد گران است اما به خاطر خواص مختلف مورد توجه قرار گرفته است.

نمک آبی

 

خواص پتاسیم موجود در نمک آبی گرمسار

ابتدا باید نمک ابی را بشناسیم تا بتوانیم آن را خریداری کنیم نمک آب همان طور که از اسم آن بر می آید دارای بلور های آبی در درون خود می باشد که البته این بلور ها می تواند زیاد و یا کم باشد کم تا آن جا که با دیدن آن حس می کنید که نمک دارای رنگ سفید است اما این طور نیست و فقط تعداد بلور های آبی آن کم تر است حال این نمک آبی رنگ دارای خواص قابل توجهی چون تنظیم ضربان قلب و هم چنین پایین آمدن فشار خون را دارا می باشد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این رنگ آبی به خاطر وجود پتاسیم در نمک می باشد این نمک بسیار کمیاب است و دارای انواع مواد معدنی با ارزش می باشد که پتاسیم جز آن است وجود این ماده در بدن ضروری است تا شما دارای مو و پوست خوبی باشید. هم چنین این نمک آبی دارای کلسیم و آهن نیز می باشد برای تامین کلسیم بدن که نیاز استخوان ها می باشد می توانید آن را هم به صورت خوراکی و هم به صورت ماساژ بر روی استخوان ها استفاده کرد. صادرات نمک آبی در حال افزایش می باشد.

 

نمک آبی

آشنایی با خواص نمک آبی گرمسار

برخلاف نمک دریایی که از دریاچه ها استخراج می شود، نمک آبی ایرانی از فسیل یا جواهر معدن آمده و کریستال های سنگ نمک آبی 100 میلیون سال پیش در اثر دریای پریکامبرین شکل گرفته اند.

نمک آبی یاقوت کبود از تبخیر دریاها و دریاچه های خود کوه به وجود آمده است.

آبی بودن رگ این نمک به دلیل وجود ماده ی معدنی و غنی از پتاسیم می باشد.

نام این ماده ی معدنی سیلوینیت است و در نمک های هالیت تنها می توان آن را یافت.

رنگ معمول آنها صورتی بوده و رنگ آبی بسیار نادر است.

نمک آبی از کوه های سمنان استخراج شده و در رشته کوه ارگوروز به طور اختصاصی استخراج می گردد.

از خواص نمک آبی گرمسار چه می دانید؟

بررسی مواد مغذی موجود در این نمک باعث آشنایی با خواص نمک آبی گرمسار می شود.

نمک آبی گرمسار غنی و سرشار از مواد معدنی و مغذی است.

این ماده ی معدنی استخراج شده از کوه های ایران سرشار از کلسیم، منیزیم، آهن و پتاسیم می باشد.

از آنجا که در سال تنها چند تن استخراج می شود، نمک آبی یکی از نادرترین و کمیاب ترین نمک جهان به شمار می رود.

نمک آبی

نمک آبی نایاب است و به خاطر داشتن خواص شگفت انگیز سبب جلب توجه از سوی کشور های اروپایی قرار گرفته است این محصول را می توانید از سایت خریداری نمایید و با یک سفارش ساده می توانید آن را با دادن قیمت نهایی در محل تحویل بگیرید با خرید به روش اینترنتی شما از محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب برخوردار خواهید شد چرا که دیگر در این روش دست واسطه برای بالا بردن قیمت در کار نخواهد بود و شما با اطمینان آن را خریداری خواهید کرد.

لازم به ذکر است که بعضی از معادن گرمسار دارای نمک آبی می باشند و این نمک بسیار کمیاب است پس پیدا کردن آن نیز زمان می برد به خاطر وجود این شرایط و هم چنین داشتن خواص خیلی مهم در آن این نمک از قیمت بالایی برخوردار می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *