فروش نمک
خانه / نمک اپسوم / پخش اینترنتی نمک اپسوم در انواع بسته ها

پخش اینترنتی نمک اپسوم در انواع بسته ها

نمک اپسوم (سولفات منیزیم)

سولفات منیزیم یا همان نمک اپسوم دارای مزایای بسیاری برای سلامتی و زیبایی است.  این نمک در مبارزه با مشکلات سلامتی و زیبایی کاربرد فراوان دارد. نمک اپسوم ترکیبی از دو ماده معدنی است: منیزیم و سولفات. این نمک از ۱۵۰۰ سال قبل برای حل مشکلات سلامتی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

پخش نمک اپسوم

نمک هایی که به عنوان محصول زیبایی در بازار پخش شده، باکیفیت بالا و قیمتی استثنایی برای لایه برداری و سمزدایی مورد استفاده قرار می گیرند.

این نمک ها با عناوین مختلف نمک بدن، نمک حمام، اپسوم بوده و به صورت پودر در بسته بندی های متنوع و یا به شکل قالبهای صابون عرضه می شوند.

ا

 

نمک لایه بردار باکیفیت و مرغوب را می توانید از فروشگاه اینترنتی این سایت و یا در صورت تماس به صورت عمده و جزئی تهیه نمایید.

نمکی که برای لایه برداری و صنعت زیبایی پوست به کار می رود به نمک اپسوم یا منیزیم سولفات معروف است. این نوع نمک به آرامی پوست را پاکسازی می کند.

سلول های مرده پوست در طی زمان ضخیم می شوند و هرچه بیشتر بر سطح پوست بمانند سختی آنها بیشتر می گردد. این لایه پوست ضخیم تر و ضخیم شده تا نهایتا حذف شود. لایه های سلول های مرده پوست  را خشک و پوسته پوسته می کند.

برای از بین بردن سلول های مرده پوست عمل لایه برداری را انجام می دهند تا پوست جوان و مرطوب پنهان شده در زیر به روی سطح پوست آمده و شادابی آن حفظ شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهزاد بیوتی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120437535
شماره موبایل: 09364130149
تلگرام: @businesssalt

مطلب پیشنهادی

روش تولید و پخش نمک اپسوم

روش تولید نمک اپسوم (منیزیم سولفات) سولفات منیزیم دارای ۷ مولکول آب تبلور را می …

کانال تلگرام